Часті питання


Яку мильну основу ви використовуєте у своєму милі?
Ми не використовуємо мильну основу, ми варимо мило виключно з натуральних твердих та рідких масел, додаємо відвари трав або фільтровану воду а також різні корисні природні домішки. Аромат створюється за допомогою ефірних масел. До кожного мила додається склад, нічого іншого, крім того, що там написано, в милі немає.

Хіба оце гліцеринове мило виготовлено не з мильної основи?

Це мило, як і всі інші, заварено з натуральних масел, виглядає прозорим і навіть не всі досвідчені миловари беруться варити гліцеринове мило, бо процес його приготування триває 5 годин і найменше відхилення від технології може призвести до невдачі. Зварене мною гліцеринове мило використовується в 2-5 разів довше, ніж мило з мильної основи такого ж розміру.

Де можна придбати вашу продукцію?
Придбати можна попередньо зв'язавшись зі мною за координатами, вказаними на цій сторінці або через інтернет-магазин натурального мила ручної роботи.

Яка процедура оплати та доставки?
Потрібно попередньо зв'язатися зі мною за координатами, вказаними на цій сторінці. По місту Полтава доставка безкоштовна, розрахуватись можна готівкою з кур'єром. По Україні висилаємо замовлення за допомогою перевізника Нова пошта. Для цього потрібно попередньо виконати повну передоплату вашого замовлення і повідомити адресу найближчого для вас відділення Нової пошти. На це відділення буде відправлена посилка, доставка триває 1-2 доби. Для отримання потрібно мати документ, який підтверджує вашу особу. Якщо сума замовлення перевищує 100 грн., то оплату за доставку сплачуємо ми, якщо сума складає 100 грн. та менше, то оплачувати доставку будете ви. Зазвичай це сума в межах 13-16 грн.

Як правильно користуватись вашим милом?
Важливо після використання мило просушити, не давати йому розкиснути. Для цього заведіть окрему відкриту мильничку без кришки і після користування кладіть туди милко. Як воно стече, злийте з мильнички воду. Зберігайте його в прохолодному сухому місці. Це значно подовжить строк використання мила. Не кладіть його надовго на сонце, це може призвести до згіркнення мила. Про використання мила-шампуня почитайте на цій сторінці.

Зараз стільки різних засобів гігієни - шампуні, мила, гелі, бальзами-ополіскувачі. Навіщо мені користуватися вашими милами?
Непросто коротко відповісти на це питання, але спробуємо.
99% сучасних засобів гігієни виготовлено зі штучних неприродних речовин, в основному синтезованих з продуктів нафтопереробки. Кожного дня по декілька разів людина використовує їх для миття рук, умивання, миття тіла, голови. Додайте сюди засоби для миття посуду та порошки для прання. Неприродні складові цих продуктів, які забезпечують "гарний" колір, запах, піну, тощо проникають крізь шкіру напряму у лімфу. Вони ніяк не засвоюються організмом, їх потрібно зразу ж виводити. Якщо система виведення людини працює добре (скажімо людині до 25 років), тоді вона просто навантажується зайвою роботою і зношується. З роками з цією системою стається "щось негаразд", відбуваються збої, тоді організм не в змозі позбавитись від них просто розсовує ці неприродні речовини по всьому організму до кращих часів, в основному в жирові тканини. Часто вони там перебувають до кінця днів, до них так і не доходить черга. В результаті накопичується критична маса невиведених відходів, яка призводить до хронічних хвороб, виникають пухлини, а потім вже й до раку недалеко. Тому якщо ви відмовитесь від використання "хімії" то розвантажите свій організм, перекриєте потужний канал засмічування організму і одне це вже дасть результат. Але ж людина не може не митися, не мити голову. От для цього і потрібні наші мила та мила-шампуні, які ще й підлікують ваш організм від різноманітних захворювань. Результат буде помітний. Крім гарного зовнішнього вигляду буде ще й гарне самопочуття, гарний настрій і найголовніше гарне здоров'я.
Ще одна сторона використання сучасних засобів гігієни - засмічення нашої планети хімічними речовинами. Помножте те, що ви використовуєте щодня на, скажімо, 1 мільярд. Може уявити таку кількість "хімії"? А земля отримує все це регулярно і змушена все це переробляти. Якщо їй це не вдається, то все це потрапляє в питну воду, в водойми, в землю, а звідти в продукти харчування і знову в наш організм. Звісно якщо одна людина відмовиться від використання хімічних засобів гігієни і перейде на натуральні, то кардинально вона не змінить екологічну ситуацію, але ж потрібно з чогось починати. Залучайте до цього процесу родичів, друзів, знайомих, колег, сусідів, пояснюйте їм і тоді всім стане краще. Навчайте дітей, роз'яснюйте їм, вчіть на власному прикладі.

Чому ваші мила такі дорогі?
Основні складові наших мил - натуральні рідкі та тверді олії та ефірні масла. Їх вартість достатньо висока, що і обумовлює трохи вищу ціну, ніж звичайних засобів гігієни. Також вони виготовляються вручну, невеликими партіями, тому процес виробництва дорожче промислового. Але в порівнянні з промисловими засобами гігіяєни натуральні використовуються в 2-5 разів довше. Тому якщо порахувати, скільки коштів, наприклад протягом місяця ви витрачаєте на шампуні та ополіскувачі, то ця сума перевищить витрачену на мило-шампунь. Тобто в підсумку наше мило насправді дешевше, ніж шампуні. Якщо порівнювати з дорогими гелями для душу та гарними туалетними милами, то наше мило теж не програє, так як використовується значно довше. Спробуйте порахувати і переконайтеся в цьому самі.

Чи виготовляєте ви тверді шампуні?
Так, ми виготовляємо тверді мила-шампуні.
  • Якщо у вас жирне волосся а також лупа - рекомендуємо спробувати мило-шампунь Гірчичне. Також можна використовувати для нормального волосся. 
  • Якщо у вас сухе волосся, після "хімії" або ж після серії фарбувань, тоді для швидкого та ефективного відновлення рекомендуємо мило-шампунь Оливкове
  • Якщо у вас послаблене, ламке волосся, випадає, тоді рекомендуємо мило-шампунь Солодово-хмільне. Воно також чудово підходить для регулярного використання для нормального волосся.
  • Якщо шкіра вашої голови вражена грибковими захворюваннями, або ж ви хочете швидко позбутися лупи, тоді радимо мити ваше волосся дігтярним (дьогтєвим) милом. Це високоефективний народний засіб лікування та профілактики.

Ці мила мають велику концентрацію корисних та ефективних речовин для відновлення шкіри голови, коренів волосся. Вміст речовин в одному стандартному шматочку в 70 гр. еквівалентний приблизно 0,5-1,5 літрам промислового шампуню. Ефект буде вже після третього-п'ятого використання. На відміну від промислових так званих лікувальних шампунів, які доречі складаються майже на 100% з "хімії" ці натуральні шампуні відновлюють в першу чергу здоров'я шкіри голови, коренів і саме волосся до саих кінчиків, тому мити голову ви будете не так часто при тому зовнішній вигляд волосся буде просто чудовий.
Всі, хто спробував наші мила-шампуні надзвичайно задоволені результатом. Головне - підібрати найбільш ефективне мило-шампунь саме для вас.